تازه ها

پربيننده ترين

اخبار مهم

اخبارسايت

باحضور گسترده اهالی استان اردبیل
باحضور گسترده اهالی استان اردبیل، مراسم گرامیداشت شهدای کشتی نفتکش ایرانی گزامی داشته شد.
مسعود راعی - علی زمانیان جهرمی
از زمان تصویب منشور حقوق بشر در سازمان ملل در سال ۱۹۴۵ تاکنون در جهت بسط و گسترش و تبیین و اعمال آن از سوی کشورهای غربی اقدامات فراوانی صورت گرفته است.
کوره پزخانه منطقه اسماعیل اباد تهران مدتهاست تعطیل شده و قریب به ۵۰ خانواده بدون داشتن سرپناه مناسب و برخورداری از امکانات اولیه حیات زندگی می کنند. جهادگران جبهه جهادی منتظران خورشید مدتی است این محله را مورد توجه قرار داده و با اهدای کیف، کفش، نوشت افزار، البسه و مواد خوراکی به اهالی ایرانی و افغانی ساکن در کوره پزخانه خدمت می کنند.
یادبود «مشفق کاشانی» و «احمد زارعی» برگزار شد
یک شاعر گفت: احمد زارعی برای ما حکم مرتضی کیوان را داشت اگرچه چیز دندان‌گیری منتشر نکرد، اما در زمان حیاتش در سال‌های پیش از انقلاب تأثیر زیادی روی شاعران، نویسندگان و برخی از روشنفکران گذاشت.
وزیر اطلاعات:
وزیر اطلاعات با بیان اینکه مردم به خاطر امیدهایی که به نظام دارند از همراهی با اغتشاشگران پرهیز کردند، گفت: دشمنان و بدخواهان نظام با بزرگ‌نمایی این آشوب‌ها درصدد تسری دادن اغتشاشات به همه کشور بودند.
چند مرد مسلح پس از حمله عوامل انتحاری به ورودی یکی از هتل‌های 5 ستاره کابل، به این محل وارد شده و با نیروهای امنیتی درگیر شدند.
نیروهای ارتش سوریه و مقاومت در عملیات امروز خود موفق شدند فرودگاه نظامی ابوالظهور را در ادلب آزاد کرده و تروریست‌ها در منطقه‌ای به مساحت ۱۱۰۰ کیلومتر محاصره کنند.
دبیر ستاد طرح بین‌المللی مادران آسمانی مطرح کرد
دبیر ستاد طرح مادران آسمانی گفت: در اسفند ماه قرار است از ۳۰ هزار مادر شهید به نیابت از فرزند شهید، روز ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر تبریک گفته و از آنها قدردانی شود.
گزارشی از نخستین سالگرد شهدای آتش‌نشان
نخستین سالگرد شهدای آتش‌نشان در قطعه 50 بهشت‌زهرا (س) برگزار شد.
تحلیلگران فلسطینی مطرح کردند
شورای مرکزی سازمان آزادی‌بخش فلسطین (ساف) خواستار توقف هماهنگی امنیتی تشکیلات خودگردان با رژیم صهیونیستی شد اما کارشناسان می‌گویند تشکیلات چنین کاری نمی‌کند.
دیده بان حقوق بشر:
سازمان دیده بان حقوق بشر، رژیم سعودی را ناقض قانون بین‌المللی حقوق بشر در یمن دانست و اعلام کرد ائتلاف عربستان در یمن 87 بار حمله «غیر قانونی» داشته و نزدیک به 1000 غیر نظامی یمنی را کشته است.
مدیر شبکه آذری سحر:
مدیر شبکه آذری سحر گفت: کشتار و جنایت ارتش سرخ روسیه در روز 19 ژانویه با چراغ سبز آمریکایی‌ها انجام گرفت.
همسر شهید حادثه سانچی:
همسر فرید محبی شهید حادثه سانچی گفت: اولین خواسته ما این است که تفحص‌ها در این خصوص انجام و پیکر این عزیزان را تحویل دهند و دومین خواسته ما این است که حادثه را با مدرک شفاف‌سازی کنند تا از شایعات جلوگیری شود.
با عنوان منشور مستند انقلاب اسلامی
پیام رهبر معظم انقلاب به مستندسازان با عنوان منشور مستند انقلاب اسلامی رونمایی می شود.
رسانه‌های ترکیه می‌گویند ارتش این کشور تجهیزات نظامی جدیدی را به استان «هاتای» واقع در نزدیکی مرز سوریه ارسال کرده است.