لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : د, 1395/10/20 - 17:00
کد مطلب: 11043
تصویر صفحه اصلی: 
فرمانده سپاه خلخال گفت: کمک به جبهه مقاومت کمک به امنیت و اقتدار کشور است.

به گزارش خط هشت ،مصطفی کریمی عصر امروز در جلسه هماهنگی جمع‌آوری کمک‌های مردمی  بخش خورش‌رستم به جبهه مقاومت اظهار کرد: کمک به جبهه مقاومت کمک به امنیت و اقتدار کشور است.

کریمی با تقدیر از اهالی اهل تسنن و تشیع شهر هشجین و بخش خورش رستم در کمک به جبهه مقاومت و مدافعان حرم بیان کرد: نقش طلاب و روحانیت در محافل عمومی اهمیت کمک به جبهه مقاومت در سوریه و عراق اهمیت داشته و تاثیرگذار است و از این ظرفیت عظیم اجتماعی باید در جهت تقویت کمک‌های مردمی بهره گرفت.

وی با تقدیر از امام جمعه بخش خورش رستم در حمایت از جبهه مقاومت و مدافعان حرم و تلاش گسترده در تبیین این موضوع در تریبون نماز جمعه و محافل شهر هشجین و روستاهای تابعه دربخش خورش رستم، یادآور شد: انتظار می‌رود با تلاش‌های امام جمعه تلاشگر بخش خورش رستم این مهم بیشتر از گذشته تحقق یابد.

فرمانده سپاه خلخال بر لزوم تقویت کمک های پایدار تاکید کرد.

در این مراسم امام جمعه شهر هشجین نیز از به کارگیری تمام توان و تلاش مجموعه ادارات و نهادهای مستقر در بخش خورش رستم برای بحث حمایت از جبهه مقاومت تاکید کرد و گفت: تمامی ادارات ومخصوصا آموزش و پرورش در این مقوله خوب وارد قضیه شده و می توان از ظرفیت اجتماعی وعمومی خانواده‌های ساکن در شهر هشجین و بخش خورش رستم با برنامه‌ریزی و همت حوزه بسیج هشجین استفاده کرد.

حجت‌الاسلام آیت‌الله نعمتی با بیان اهمیت تلاش فرزندان و رزمندگان کشورمان در دفاع از حریم ولایت و ائمه اطهار گفت: حمایت از رزمندگان مدافع حرم و جبهه مقاومت یک وظیفه بوده و ما تلاش خواهیم کرد علاوه بر شهر هشجین در روستاها نیز با بهره‌گیری از توان پایگاه‌های مقاومت بسیج نقش خود ایفا کنیم.

وی با تقدیر از اهالی اهل تسنن و تشیع شهر بخش خورش رستم عنوان کرد: در زمان ورود پرچم متبرک امام حسین (ع) نیز با برنامه‌ریزی انجام شده مردم با شور و اشتیاق خاصی از این پرچم متبرک امام حسین (ع) استقبال و کمک‌های نقدی خود برای کمک به ساخت عتبات عالیات هدیه کردند.

امام جمعه شهر هشجین از زحمات سپاه پاسداران شهرستان خلخال در پیشبرد اهداف جبهه مقاومت و بحث مدافعان حرم و کمک به جمع‌آوری هدایای مردمی از ستاد پشتیبانی کمک‌های مردمی جبهه مقاومت تقدیر کرد.

ارسال نظر