لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : د, 1395/10/20 - 17:06
کد مطلب: 11045
تصویر صفحه اصلی: 
معاون سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: برنامه‌های فرهنگی با محوریت ایثار و شهادت در مناطق مختلف اردبیل برگزار می‌شود و در این زمینه تمهیدات لازم و اساسی انجام شده است.

به گزارش خط هشت ،سرهنگ سیدشفیع حسینی ظهر امروز در جلسه شورای مشورتی ایثارگران در فرمانداری اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویتهای اساسی سپاه حضرت عباس(ع) استان و بسیج برگزاری مراسم‌های فرهنگی است که در این زمینه با تمهیدات لازم برنامه‌های فرهنگی با محوریت ایثار و شهادت در مناطق مختلف استان برگزار می‌شود تا بتوانیم دین خود را به شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافعان حرم ادا کنیم.

وی با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری یادواره شهید والامقام مدافع حرم، شهید علی آقایی در اردبیل انجام گرفته است، افزود: مراسم گرامیداشت این شهید والامقام روز چهارشنبه در حسینیه ثارالله اردبیل با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود و در کنار این مرسم برنامه‌های مختلف فرهنگی با محوریت ایثار و شهادت اجرا می‌گردد.

معاون سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: امروزه رزمندگان اسلام خارج از مرزهای کشور برای دفاع از حرم حضرت زینب کبری(س) جان و مال خود را بر کف دست گرفته و به جنگ با دشمنان اسلام و اهل بیت می‌روند که رشادت و ایثارگریهای مدافعان حرم با هیچ چیز قابل معامله نیست و ما قدردان این رشادتها و خون پاک این شهدا هستیم.

حسینی بیان کرد: شهید علی آقایی که برای دفاع از آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی و حرم اهل بیت به درجه رفیع شهادت نائل آمد تنها نیست و علی آقایی‌های زیادی در راه دفاع از حرم اهل بیت(ع) و در واقع صیانت از ارزشهای بی بدیل انقلاب اسلامی از شادی‌های فانی دنیا گذشته و سعادت جاودانی را به تمام این امور ترجیح می‌دهند.

ارسال نظر