لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : د, 1395/10/20 - 17:07
کد مطلب: 11046
تصویر صفحه اصلی: 
فرماندار اردبیل گفت: با برنامه‌ریزیهای انجام شده مراسم گرامیداشت و یادواره شهید مدافع حرم علی آقایی در اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش خط هشت ، جواد زنجانی ظهر امروز در جلسه شورای مشورتی ایثارگران در اردبیل اظهار داشت: با برنامه‌ریزیهای انجام شده مراسم گرامیداشت یاواره شهید مدافع حرم، شهید علی آقایی روز چهارشنبه ساعت 10 صبح در حسینیه ثارالله سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل برگزار می‌شود و تمهیدات لازم برای برگزاری این مراسم توسط متولی مربوطه انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید علی آقایی با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های شهدا، مسئولان استان و فرماندهان دستگاههای نظامی و انتظامی در اردبیل برگزار می‌گردد، افزود: زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدای والامقام بسیار حائز اهمیت است و در این زمینه همگان رسالتی بسیار خطیر و حساس دارند.

فرماندار اردبیل تصریح کرد: مراسم و مجلسی دیگر به مناسبت زنده نگه داشتن یاد و نام شهید مدافع حرم شهید علی آقایی روز پنجشنبه ساعت 14 در مسجد امام حسین(ع) اردبیل برگزار می‌شود که از عموم مردم و اهالی ولایتمدار و شهیدپرور استان اردبیل برای حضور در این مراسم معنوی دعوت می‌کنیم تا یاد شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم زنده نگه داشته شود.

زنجانی با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه برای ما رسالتی بسیار حساس و خطیر است، افزود: نیاز است فرهنگ ایثار و شهادت به نسل امروزی به ویژه جوانان انتقال یاد چرا که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از ارکان اصلی در زنده نگه داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم است.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون رزمندگان اسلام همچون شهید مدافع حرم، علی آقایی بدون هیچ چشم‌داشتی و برای دفاع از آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی و دفاع از حریم اهل بیت(ع) به درجه رفیع شهادت نائل می‌آیند، گفت: رشادتهای شهدای والامقام فراموش نشدنی است چرا که امنیت و اقتدار کنونی کشورمان در سایه رشادتهای این رزمندگان و شهدا و جانبازان به دست آمده است.

ارسال نظر