لبه‌های اولیه

تازه ها

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : ي, 1396/08/28 - 22:00
کد مطلب: 14759
تصویر صفحه اصلی: 
مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهرستان اردبیل:
جنگ امروزی جنگ افکار و اراده است/ هدف جدید استکبار تسخیر فرهنگی است
مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهرستان اردبیل گفت: جنگ امروزی جنگ افکار و اراده بوده و دشمنان انقلاب اسلامی با تسخیر فرهنگی و جنگ نرم به دنبال تسلط بر افکار جوانان هستند.

به گزارش خط هشت ، حجت‌الاسلام حسین نوری، عصر امروز در یادواره شهدای والامقام پایگاه امام رضا (ع) در اردبیل، اظهار کرد: برقراری پایتخت فرهنگی در بسیاری از شهرهای کشور به مانند قم، شیراز و مشهد به برکت قرار گرفتن حرم پرخیر و برکت امام رضا (ع) و حضور سادات علوی در ایران محقق شده است.
وی با اشاره به اینکه توسعه فرهنگی و مذهبی کشور وامدار اتکال به امام رضا (ع) است، افزود: با توکل بر ائمه اطهار (ع) جبهه مقاومت یک تنه در مقابل استثمار و اسعتمار جهانی قرار گرفته و تلاش دشمنان برای دستیابی به اهداف شوم با ناکامی‌های پیاپی مواجه گشته است.
مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهرستان اردبیل تصریح کرد: پیش از این با هدف تسخیر سرزمینی انقلاب بزرگ اسلامی ایران به مدت هشت سال آماج حملات نظامی رژیم بعث عراق قرار گرفت اما با شکست در این جنگ آرزوی دشمنان به یأس و ناامیدی تبدیل شد تا در نهایت مهمترین تمرکز و نقشه خود برای اضمحلال انقلاب بزرگ اسلامی را در هجمه فرهنگی و جنگ نرم پیاده‌سازی کنند.
نوری یادآور شد: در اتاق فکر بیگانگان، تغییر در حاکمیت انقلاب اسلامی با تسلط بر افکار جوانان کم‌هزینه‌ترین اقدامی معرفی شد که می‌توانستند با پیاده‌سازی آن به اهداف استعمارگرانه خود دست پیدا کنند؛ اما این حیله نیز با بصیرت و آگاهی اقشار مختلف مردم و مسؤولان نقش بر آب شد.
وی اضافه کرد: جنگ امروزی جنگ افکار بوده و با غلبه بر اندیشه و فکر جوانان پیاده سازی برنامه‌های مورد نظر نیز به راحتی مقدور خواهد بود و به همین دلیل دشمنان انقلاب با بهره‌گیری از فضای مجازی، شبکه‌های ماهواره‌ای و اجتماعی به دنبال تسلط بر ذهن‌ها هستند.
مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان اردبیل با اشاره به اینکه خدا محوری مهمترین سبک زندگی رضوی است، یادآور شد: شهدای انقلاب اسلامی با الگو قرار دادن ائمه اطهار (ع)، معنویت و خدامحوری را سرلوحه برنامه‌ زندگی خود قرار داده و با ایثارگری‌ مثال زدنی در مقابل استکبار جهانی سر تعظیم فرو نیاوردند.

ارسال نظر