لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : ي, 1396/09/19 - 19:45
کد مطلب: 15125
تصویر صفحه اصلی: 
نویسنده برجسته اروپایی گفت: تنها امید امروز ما ایران و حزب‌الله هستند که برآمده از ایران است زیرا صهیونیست‌ها همان‌طور که سرزمین فلسطین را اشغال کرده‌اند از لحاظ فکری نیز غرب را اشغال کرده‌اند و همه مسلمانان باید از خودشان شروع کنند.

به گزارش خط هشت ، احمد رامی بعد از ظهر امروز در همایش بین‌المللی شهرک غرب در دانشگاه اصفهان اظهار کرد: ملت‌های اسلامی بدون اسلام مانند یک جسد مرده خواهند بود چرا که هویتی نخواهند داشت و امروز وضعیت ملت‌های اسلامی به نحوی است که افکارشان توسط استعمارگران، استعمار شده است و نباید استعمار را به اشغال نظامی و جغرافیایی محدود کرد.

وی با بیان اینکه احزاب کمونیستی و لائیکی که در کشورهای اسلامی فعالیت می‌کنند بخشی از نقشه دشمن هستند، بیان کرد: در کشورهای غیراسلامی هر چند مسلمان نیستند اما بسیاری از آن‌ها به قواعدی که ما در اسلام پایبندی داریم، پایبند هستند.

نویسنده برجسته اروپایی با اشاره به انقلاب اسلامی عنوان کرد: پس از بعثت پیامبر و دعوت به حق، تا زمان انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) چنین موردی نداشتیم که بتوان حکومت اسلامی تشکیل داد و حرکت امام راحل(ره) نشان می‌دهد که می‌توان حکومت اسلامی را تشکیل داد و طرز رفتار امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب چه از لحاظ پوشش و چه از لحاظ رفتار، بسیار شبیه پیامبر(ص) است.

وی با بیان اینکه در بسیاری از کشورهای اسلامی نیاز به انقلاب رادیکال برای تحول اصول فرهنگی است، مطرح کرد: رادیو اسلام به 22 زبان در حال پخش است و باید بگویم بسیاری از مسؤولان حکومتی در سوئد به جمهوری اسلامی و حزب‌الله علاقه‌مند هستند چرا که برای خواسته‌های خود ایستادگی می‌کنند.

مدیر رادیو اسلام سوئد با اشاره به ملاقات خود با یکی از مسؤولان حکومت سوئد تصریح کرد: وزیر خارجه سوئد به من گفت که ما درگیر یک جنگ فرهنگی هستیم و یهودیان کار خود را انجام می‌دهند تا اسلام را نابود کنند اما مهم این است که مسلمانان نیز قوی باشند و در این جنگ مبارزه کنند.

وی با اشاره به الهام‌گیری تأسیس رادیو اسلام از صحبت‌های وزیر خارجه سوئد خاطرنشان کرد: تنها عضو مسلمان مجموعه رادیو اسلام من هستم و بقیه غیرمسلمانانی هستند که به جبهه اسلام برای رهایی جهان از سیطره یهودیان در این مجموعه فعالیت می‌کنند.

تحلیلگر مسائل بین‌الملل با بیان اینکه آن چه که می‌خواهیم در جامعه پیاده کنیم بیش از آن باید روی خود اجرا کنیم، بیان کرد: در سوئد تعداد مسلمانان بسیار بیشتر از یهودیان است اما به دلیل این که هیچ کاری انجام نمی‌دهند حضورشان حس نمی‌شود گویی اصلاً وجود ندارند.

وی با اشاره به اینکه یک ضرب‌المثل معروف است که می‌گوید فکر جهانی داشته باش اما آن را در یک منطقه محلی پیاده کن، تأکید کرد: اکثریت افکار عمومی از من به علت روشنگری‌ها علیه صهیونیست‌ها حمایت کرد و رهبران سیاسی و کلیسا نیز از من حمایت کردند برعکس رسانه‌ها که علیه من مشغول به کار شدند.

رامی با بیان اینکه رادیو اسلام تبدیل به رسانه‌ای برای دفاع از اسلام و آرمان فلسطین در سوئد شد، عنوان کرد: باید یک مقاومتی باشد تا از آن حمایت کنیم و باید بگویم یک جنگ تمام عیار علیه اسلام در حال جریان است و مهم‌ترین عرصه جنگ علیه اسلام، در حوزه فرهنگی است و صهیونیست‌ها همان‌طور که سرزمین فلسطین را اشغال کرده‌اند از لحاظ فکری نیز غرب را اشغال کرده‌اند.

وی در پایان با بیان اینکه فراماسونری کاملاً یهودی است، گفت: کتاب مقدس آن‌ها، کتاب عهد عتیق است، تنها امید امروز ما ایران و حزب‌الله که برآمده از ایران است، هستند و من معتقدم که همه مسلمانان باید از خودشان شروع کنند و رژیم صهیونیستی موجودیت دارد چرا که مسلمانان نقطه‌ضعف دارند.

ارسال نظر