لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : د, 1396/09/20 - 10:36
کد مطلب: 15137
تصویر صفحه اصلی: 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: طبق تمهیدات و هماهنگی‌های انجام یافته این کنگره با حضور سخنران کشوری ۲۷ آذرماه در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود.

به گزارش خط هشت ،معین الدین اسدی  در جلسه هماهنگی برگزاری سومین کنگره شهدای دانشجو و مدافعان حرم استان در اردبیل اظهار داشت: طبق تمهیدات و هماهنگی‌های انجام یافته این کنگره با حضور سخنران کشوری 27 آذرماه در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم همزمان با سالروز وحدت حوزه و دانشگاه برگزار می‌شود و محوریت برگزاری این مراسم مقاومت و ایستادگی ایثارگران در مقابل استکبار جهانی است و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانشگاهی موثر واقع شده و پیشگام عمل کنیم.
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل بیان کرد: خانواده شهدای مدافعان اصلی انقلاب هستند و با هدف گرامیداشت یاد و خاطره‌های شهدای والامقام باید برنامه‌های فاخر و  ارزشمندی مبنای کار قرار گیرد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای ترویج این فرهنگ ارزشمند و تبیین آن به نسل جوان دست یابیم.
 
اسدی اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا در قالب دبیرخانه دائمی کنگره شهدای دانشجو در حال انجام است و امیدواریم مسئولان و دستگاه‌های مربوطه در زمینه برگزاری این برنامه‌ها نهایت همکاری و مشارکت را با ما داشته باشند تا بتوانیم مراسماتی در خور شان شهدای والامقام برگزار کنیم.
 
وی تصریح کرد: از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این کنگره می‌توان به مداحی و تجلیل از خانواده شهدای دانشجو و مدافعان حرم، همخوانی سرود با موضوع ایثار و شهادت و دلنوشته فرزند شهید اشاره کرد.
 
 
 
منبع: بسیج
ارسال نظر