لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : ي, 1396/10/17 - 09:05
کد مطلب: 15567
تصویر صفحه اصلی: 
«مصطفی خرامان» داستان‌نویس کشورمان از نگارش رمانی درباره شهید «ابراهیم هادی» در ۱۵۰ صفحه خبر داد.

به گزارش خط هشت ، «مصطفی خرامان» داستان نویس کشورمان از انتشار رمانی درباره «شهید ابراهیم هادی» در آینده نزدیک خبر داد و اظهار داشت: با نگاه به زندگی شهید ابراهیم هادی رمانی را به نگارش در آورده‌ام. برای نوشتن این رمان از کتاب‌ «سلام بر ابراهیم» نیز استفاده کردم ولی اثری که نوشته‌ام و چاپ خواهد شد رمان است و ربطی به خاطرات ندارد.

وی گفت: این رمان بیشتر دربرگیرنده دوران زندگی شهید ابراهیم هادی در جبهه‌های دفاع مقدس است و اشاره‌ای به دوران کودکی این شهید در این رمان وجود ندارد. جاهایی که مربوط به زندگی شهید ابراهیم هادی است در این رمان بر اساس واقعیت نگارش شده است.

این داستان نویس کشورمان تصریح کرد: ویژگی رمان چنین است که از ذهن نویسنده استفاده می‌کند. یک داستان امروزی با نگاه به زندگی شهید ابراهیم هادی که در حدود 150 صفحه روایت شده اما هنوز به چاپ نرسیده است و امیدواریم ناشر به زودی این کتاب را چاپ کند.

خرامان خاطرنشان کرد: اشتباه من در این اثر این بود که کار چاپ آن را به یک ناشر دولتی سپردم. من توانایی نوشتن کتاب‌هایی در موضوعات مختلفی را دارم. تا کنون 40 کتاب به نگارش در آورده‌ام که سه عنوان از این تعداد مربوط به ادبیات دفاع مقدس بوده است. بقیه این کتاب‌ها در حوزه‌های مختلف نوشته شده اند.

وی بیان کرد: وقتی نویسنده در حوزه دفاع مقدس برای نوشتن کتاب ورود پیدا می‌کند دچار مشکلاتی می‌شود. امیدوارم بتوانم رمان «شهید ابراهیم هادی» را نجات دهم و این کار به ثمر برسد.

 

 

منبع: دفاع پرس

ارسال نظر