لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : ش, 1396/10/23 - 10:34
کد مطلب: 15674
تصویر صفحه اصلی: 
مراسم‌های وداع، تشییع و یادبود شهید تازه تفحص شده تهرانی، شهید جمشید عباسی با حضور عموم مردم در شهرری برگزار می‌شود.

به گزارش خط هشت ، مراسم‌های وداع، تشییع و یادبود شهید تازه تفحص شده تهرانی، شهید جمشید عباسی  با حضور عموم مردم در شهرری برگزار می‌شود. مراسم وداع با پیکر مطهر این شهید، دیشب؛ چهارشنبه 20 دی ماه 96 بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه شهدا واقع در شهرری، خیابان شهید رجایی، خیابان امامزاده ابوالحسن، شهرک عمران برگزار شد.

 
مراسم تشییع پیکر مطهر شهید امروز؛ پنج شنبه 21 دی ماه 96 از ساعت 10 صبح از مقابل منزل شهید واقع در شهرری شهرک عمران کوچه دوم پلاک 8 تا امامزاده ابوالحسن آغاز خواهد شد و پیکر شهید در این امامزاده به خاک سپرده می‌شود. روز جمعه 22 دی ماه مراسم بزرگداشت شهید در امامزاده ابوالحسن ساعت 15 برگزار می شود.
 
شهید جمشیدعباسی فرزند غلام حسن سال 1343 در شهر گنبد کاووس چشم به جهان گشود و در سال 66 به عنوان سرباز ارتش با لشکر 88 زاهدان به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شد. سر انجام این شهید بزرگوار پس از مجاهدت‌های فراوان در عملیات کربلای 6 و منطقه عملیاتی سومار به فیض شهادت نایل آمد. با تلاش گروه‌های تفحص شهدا، پیکر مطهر این شهید والامقام کشف و از طریق آزمایش DNA شناسایی شده است.
 
طبق اطلاع سردار سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، پیکرهای طیبه 14 شهید تازه تفحص شده که اخیرا شناسایی شده‌اند، در روز پنج شنبه 21 دی ماه 96 در 12 استان  تشییع و خاکسپاری خواهند شد. هویت پیکرهای مطهر این شهدا از طریق پلاک هویت و دیگر مدارک همراه شناسایی شده‌اند. استان خوزستان میزبان پیکر مطهر 2 شهید، اردبیل یک شهید، بوشهر یک شهید، مازندران یک شهید، گرگان یک شهید، قزوین یک شهید، اصفهان یک شهید، چهارمحال و بختیاری یک شهید، سمنان یک شهید، آذربایجان غربی یک شهید، خراسان شمالی یک شهید، تهران یک شهید و کرمان میزبان یک شهید تازه تفحص شده خواهد بود.
 
 
 
منبع: پویا
ارسال نظر