لبه‌های اولیه

تازه ها

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : چ, 1397/03/23 - 13:49
کد مطلب: 17529
تصویر صفحه اصلی: 
فرمانده مرکز بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهادت یک افتخار است و این جایگاه به راحتی نصیب هر کسی نمی‌شود، مگر آنکه انسان به اخلاص واقعی رسیده باشد و شهدا با درک عمیق معرفت و شناخت خداوند منان به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

به گزارش خط هشت ، فریبرز خزایی فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد با همراهی عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران و حسین نصرالله رییس بنیاد ری با همسر شهید «محمد جوینی» دیدار و گفت و گو کرد.

خزایی ضمن تجلیل از همسر شهید، گفت: شهادت یک افتخار است و این جایگاه به راحتی نصیب هر کسی نمی‌شود، مگر آنکه انسان به اخلاص واقعی رسیده باشد و شهدا با درک عمیق معرفت و شناخت خداوند منان به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

وی صبر و بردباری همسران شاهد را مورد تجلیل قرار داد و افزود: شهدا هیچ وقت فراموش نمی‌شوند و یاد و خاطره آنها همیشه در دل مردم شهیدپرور و قدر‌شناس ایران اسلامی زنده و جاوید است.

فرمانده بسیج بنیاد مرکز خاطرنشان کرد: روزگاری در میان ما انسان‌هایی زیستند که برای آرمان‌شان جنگیدند تا آیندگان بتوانند برای خود هدف و آرمانی داشته باشند و در این مسیر به تکامل برسند شهدا در تاریخ جمهوری اسلامی همواره استوار و محفوظ خواهد ماند. همه مسئولان و دستگاهای اجرایی با الگو گرفتن از شهدا در مسیر خدمتگزاری به مردم تلاش کنند.

 

 

منبع: ایثار

ارسال نظر