لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : ي, 1397/03/27 - 23:27
کد مطلب: 17557
تصویر صفحه اصلی: 
شهید داور یسری در تاریخ ۱۳۳۲ در اردبیل متولد شد و در ۲۷ دی ۶۵ در عملیات کربلای ۵ و در منقه شلمچه به شهادت رسید.

به گزارش خط هشت ، بخشی از وصیتنامه شهید داور یسری را در ذیل می‎خوانیم:

من طلبنی وجدنی و من وجدنی عرفنی و من عرفنی احبنی و من احبنی عشقنی و من عشقنی قتلته و من قتلته فعلی دیته و من علی دیته و انا دیته

«هرکس مرا جستجو کند، پیدایم کند. پیدایم می کند و هرکس پیدایم کرد میشناسندم. هر کس مرا شناخت، دوستم می دارد و هرکس دوستم داشت، عاشقم می شود و هر کس به من عشق ورزید، من نیز به او عشق می ورزم و هرکس را که من به او عشق می ورزم، او را میکشم و هرکس را که من بکشم،خون بهایش به عهده من است و هر کس را که خونبهایش به عهده من باشد، خودم خونبهای او هستم.»

ای مادرم اگر توفیق شهادت نصیبم شد، اشک مریز! زیرا امام بزرگوارمان در مرگ فرزندش اشک نریخت. چون میدانست رضای خداوند در این امر می باشد و بدان که در نظر حضرت زهرا(س) رو سفید هستی، زیرا که فرزندت، فرمان پسر زهرا(س) و حسین زمان امام خمینی(ره) را لبیک گفته است.

و شما ای پدر فداکارم! با توجه به پیام امام(ره) در مورد شهید بزرگوار حسین فهمیده که فرمودند: «رهبر ما آن طفل ۱۳ ساله ای است که نارنجک به خود می بندد و زیر تانک دشمن میرود»

ای برادران تنی و مخصوصاً دینی ام!

همیشه سعی کنید شیفته رهروان اسلام به مردان خدا و شهدای همیشه جاوید تاریخ اسلام باشید، که با اعمال و رفتارشان توانستند بعد از چهارده قرن، خون اسلام را همچنان در رگها گرم نگه داشته، قلب ها را در راه خدا و پیامبرش به تپش درآورند.

ای خواهران و ای همسر و همسنگرم!

با توجه به اینکه حجاب، لباس رزم زن مسلمان است که تمام نقشه های شوم استعمارگران و ابرخون خواران شرق و غرب را نقش بر آب کرده و برنده تر از سلاح من نوعی (خون سرخم) می باشد، سعی کنید حجاب اسلامی را رعایت کرده، قرآن را یاد بگیرید و به دیگران بیاموزید.

ارسال نظر