لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : پ, 1397/04/21 - 09:29
کد مطلب: 17797
تصویر صفحه اصلی: 
مادر شهید «مصطفی معارف‌وند»:
راهی که مقصدش شهادت است
مادر شهید معارف‌وند گفت: مصطفی معتقد بود راهی که می‌رود مقصدش شهادت است و برگشتی ندارد، لذا خودش می‌دانست به شهادت می‌رسد.

به گزارش خط هشت ، خانواده شهید دوران دفاع مقدس «مصطفی معارف‌وند» ظهر امروز (سه‌شنبه 19 تیرماه) میزبان اعضای فرهنگسرای عطار در قالب برنامه «ستارگان پرفروغ» شدند.

در این دیدار محمدرضا جمالی مدیر فرهنگی هنری منطقه 10 به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این منطقه با خانواده این شهید دیدار و از آنها تجلیل کرد.

راهی که مقصدش شهادت است

شهید مصطفی معارف‌وند متولد اول آبان ماه 1344 در تهران است که هشتم شهریورماه سال 65 در منطقه عملیاتی پیرانشهر به شهادت رسید.

مادر شهید در این دیدار گفت: مصطفی دیپلمش را گرفته بود و برای سربازی ثبت نام کرد برای همین فرصت رفتن به دانشگاه را نداشت. هنوز نوبتش نشده بود که با نیروهای دیگری به جبهه رفت و زودتر از موعد اعزام شد.

وی ادامه داد: بچه های دیگرم نیز به جبهه رفته اند، یکی شش ماه رفت و پسر دیگرم جانباز است، اگر بچه های ما نمی رفتند چطور می توانستیم کشور را نگه داریم؟!

راهی که مقصدش شهادت است

مادر شهید گفت: از خداوند گله ای ندارم که چرا مصطفی شهید شد، چون می دانم قسمتش بود و خدا او را انتخاب کرد، خودش همیشه می گفت رفتن در این راه شهادت است و برگشتی ندارد.

مادر شهید با اشاره به اخلاق فرزندش بیان کرد: اخلاقش بسیار خوب بود و خیلی به دیگران کمک می کرد. مهربان و فهمیده بود و ارتباط خوبی با ما و برادرانش داشت.

راهی که مقصدش شهادت است

در پایان دیدار با اهدای لوح تقدیر از مادر شهید تقدیر شد.

 

 

منبع: دفاع پرس

ارسال نظر