لبه‌های اولیه

تازه ها

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : پ, 1397/04/28 - 11:37
کد مطلب: 17935
تصویر صفحه اصلی: 
جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به تقویت روحیه ولایی در بین مردم، گفت: دشمن قصد دارد روحیه شهادت‌طلبی را از ملت ایران بگیرد.

به گزارش خط هشت ، سرهنگ پاسدار حسین محمد رضایی در میاندورود اظهار داشت: همراه با گسترش و توسعه جوامع بشری، جنگ پیشرفت و توسعه پیداکرد که نسل اول جنگ استفاده از ادوات و سلاح سرد مانند دشنه خنجر بود.

وی افزود: نسل دوم با باروت، موشک و تانک بود که متاسفانه انسان‌های زیادی از بین رفتند و اکنون در عراق و افغانستان سوریه از بین می برند.

محمد رضایی بیان کرد: در جنگ نسل چهارم جنگ، جنگ نرم است تا جغرافیای ذهن انسان را تسخیر کند و به خواسته‌های خود دست یابند و باورهای انسان را تغییر دهند که کشور ما نیز بی نصیب نیست.

وی گفت: در هشت سال جنگ دشمن تلاش کرد اسلام را از بین ببرد اما همه شاهد بودیم که انقلاب اسلامی به دنیا صادر شد.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: دشمن می‌داند وقتی ذهن و ذائقه مردم را تغییر دهد دیگر نیازی به سلاح و جنگ نظامی ندارد و سعی دارد جای هنجار و ناهنجار، زشت و زیبا درست و نادرست را جابجا کند که این استراتژی بسیار خطرناک است.

وی گفت: دشمن قبل از پیروزی انقلاب دشمنی خود را آغاز و در کشور ما در قالب جنگ نرم فعالیت کرده و تلاش دارد روحیه شهادت‌طلبی، استکبارستیزی را از بین ببرد.

محمدرضایی ادامه داد: انقلاب‌زدایی کار دشمن است و عده ای بجای انقلاب اسلامی از واژه انقلاب۵۷ استفاده می‌کنند و با استفاده از جنگ نرم و فضای مجازی فساد، فحشا و خطاها را توجیه جلوه دهد و امید را به ناامیدی و یاس تبدیل کند.

وی گفت: کشوری که خود مشکل اقتصادی دارد دشمن به چه قیمتی می‌خواهد مشکل اقتصادی کشور ما را رفع کند.

محمدرضایی تصریح کرد: امروز توقع مقام معظم رهبری این است که به دشمن نشان دهیم همچنان ما جماعت ولایتمدار، مومن، انقلابی و همیشه در صحنه هستیم و اجازه نمی‌دهیم مملکت اسلامی ما جولانگاه دشمنان شود.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: دشمن امروز رژیم منحوس پهلوی را تبلیغ می‌کند که باید هوشیار باشیم. انقلابی ماندن، انقلابی فکر کردن و انقلابی عمل کردن با بی تفاوتی خیلی فرق می‌کند که باید پشت ولایت فقیه باشیم و گرنه دشمن میدان را از آن خود خواهد کرد.

 

 

منبع: شهدای ناجا

ارسال نظر